BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Zavallı / Pity (Oiktos) 2018 / Türkçe Altyazılı-

Avukat olan bir adam, kendisini dünyanın en mutsuz kişisi olarak görmektedir. Ancak bu mutsuzluk, ona aynı zaman büyük mutluluk vermektedir ve bu duruma alışmıştır. Kendine acısınlar diye her şeyi yapmaya hazır olan adam, dünyanın yeterince acımasız olmadığını düşünmektedir.Rahatsızlık verdiği kadar, ilginç ve gülünç bir durumu anlatan; İstanbul Film Festivalinde de gösterilmiş olan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Milat
8 ay önce

Yıllar öncesinin bir 3.sayfa haberini hatırlattı bu film bana. Akraba çevresi içinde kendi çocuğunun değil de “diğerinin” çocuğunun daha sevilir, ilgi odağı ya da popüler olduğunu düşünen -üst düzey yöneticilik yapan, zengin- bir baba, bir AVM içindeki oyun alanında “diğerinin” çocuğunun yüzüne kezzap atıp kaçmaya çalışmıştı…

Bir seven vardır, bir de sevilen, diyor öyküde. Sevmeye olduğu gibi, sevilmeye de yanlış yerden başlıyor ve bakıyoruz galiba. Böyleyken böyle. Sıkı film.

abc123
9 ay önce

daha iyi işlenebilirmiş, konu ve oyunculuklar çok güzel ama akıcılık sıfırrr

Tozmik
10 ay önce

psiko bir film.ilginç.ama akıcı değil.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x