BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Article 15 Film izle

Puanla:
0 / 10

-Article 15 2019 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

Hindistan’da bir bölgeye, dürüst ve güvenilir bir polis atanır. Bu sırada bölge iki genç kızın gizemli cinayetiyle çalkalanmaktadır. Cinayetleri aydınlatmaya çalışırken sisteminin adaletsizliğini, toplumsal sınıf farklarınını, güçlülerin güçsüzleri ezdiğini gören genç polis, kendi mücadelesine devam edecektir.Çarpıcı gerçeklere odaklanan ve dünyaki eşitsizliklerin en çok yaşandığı ülkelerden olan Hindistan'ı anlatan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

9
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

4 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Halil

Kesinlikle izlenmesi gereken bir film

zeynep

Muhteşem replikler. Muhteşem bir film .

– Herkes eşit olursa kral kim olacak?
– Bir krala gerek varmı ki?

vedat

Bu filmin en can alıcı diyoluğu tam da burasıdır.
Cevabın bir kadından gelmesi ise daha anlamlıdır, erkekler kadar kralcı olmadıklarına bir işarettir.
Avrupa bu işi çözmüş, kral ve kraliyet makamını bir figur konumuna getirmiş, yönetimleri ise halkın iradesine bırakmış. Avrupa halkı yönetimlerin hizmetçiden ibaret olduğunun bilincinde olması sayesinde orada kralcılık, reisçilik gibi ilkel anlayışlar sökmüyor, darısı bizim halkımıza.

Bilal

ne boş yaptın be, sembolik kraliyet atfettiğin ingiltere’de kraliçe meclisi kapattı.

vedat

Kraliçe kendi insiyatifiyle kapatmadı, hükümetin talebini onayladı, ikisi arasındaki farkı biraz araştırın.

TARKAN

Vedat ah be oglum filmin gaziyla yazdiklarinin yada kafandaki dogrularin,gercek hayatla hicbir alakasi varmi acaba?Kraliyet figürmü :))Avrupa medenimi :))Sanirim sen Polyanna ile ayni kasabada yasiyorsun?Sömürge nedir sömürgecilik nedir kavramlarini bir oku,anlamaya calis..Anla demiyorum,zaten anlasan bunlari yazmazdin buraya…Suriye de Venezuella da Irak ta Yemen de de zaten insanlar zevklerine isyan cikarip öldürüyorlar bombalaniyorlar dimi?Avrupada fikir hürriyeti evet var lakin almanlar derki;elbette fikirlerini hür iradenle söyleyebilirsin ama sonuclarina katlanirsin…

Ferit

Çok cahilsin

emice

Birleşelim savaşalim kazanalım….

vedat

Halk güçlülere boyun eğmeye o kadar alıştırılmış ki, boyun eğmek onlar için yaşam biçimi haline gelmiş, dostu düşman düşmanı da dost saymayana yaşam hakkı tanınmamış.
İşte bu filmde dostun-düşmanın bir nebze açığa çıktığı ve şaşkınlığa uğrayan sistemin getirdiği olaylar zincirini izleyeceksiniz.
Bu filmde ayrıca bir gerçeği daha göreceksiniz, iyilik yapmak kötülük yapmaktan daha zor olduğuna şahit olacaksınız.