BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Non Essere Cattivo / Don't Be Bad 2015 İtalya / Türkçe Altyazılı-

BU FİLM SİZLERE ÖZEL OLARAK ÇEVRİLMİŞTİR.Vittorio ve Cesare 20 yıllık arkadaştır. Fakat Vittorio, batağa sürüklenen Cesare’dan uzaklaşır. Bir süre sonra yolları tekrar kesişince sokaklarda yasadışı işler yapmaya başlarlar. Bu süreçte her ikisinin de sevgilisi olur ve aralarındaki problemlere rağmen tüm zorluklara karşı birlikte hareket etme kararı alırlar.Roma sokaklarında geçen ve 20'li yaşlarında iki gencin suç dolu hayatlarını ele alan bu yapımı sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
(FİLM ÇEVİRİSİ: POLEN)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

3
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
coban

Çok gerçekçi bir film.Keyifle izledim. Türkiye dede örnekleri çok

Ertan

Film harika , filmdeki duyguyu veren bir film daha izlemiştim.KİNG OF BOYS ( Kemi Adetiba ) mutlaka bu filmi de izleyin.

Tozmik

Claudio Caligari Anısına.. 2015 yılında aramızdan ayrılan bu yönetmen arkasında gerçektente eşsiz bir film bırakarak gitmiş.Uyuşturucu dünyası hakkında çok film yapıldı.Ama bu film gerçekten duygu yüklü olanlarının en başlarında yer alabilir.Durağan bir yapısı var aslında ama filmin anlatmak istediği durum çok iyi anlatılmış.Normal birişte bile çalışsanız geçinmek açısından yetersiz olduğu vurgulanmış.Tabi gerçekten yaşanmış bir hikaye değil ama belkide İtalyanın bazı bölgelerinde durum gerçekten böylede olabilir.Çok iyi bir film değil ama finaliyle ve genel yapısıyla vasatın üzerinde bir yapım..