BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Tegami / The Letter 2006 Japonya / Türkçe Altyazılı-

Takeshi günün birinde, kardeşi Naoki'yi korumak için suç işler ve hapse atılır. Kendisine ayda yalnızca 1 kez kardeşine mektup yazma izni verilir. Naoki ise bu durumun yüküyle yaşamaya çalışır ve kendini Yumiko adlı sevgilisine adar. Aynı zamanda abisiyle mektuplaşmaları, hayatının gidiş yönünü belirleyecektir.Dramatik bir kardeş ilişkisini ve yaşamı anlatan Japon filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tozmik
7 ay önce

Kotoba Ni Dekinai filmin sonunda çalan şarkı bana göre gelmiş geçmiş en iyi Japon şarkılarından biridir.Bu filmi izleyipte beğenmeyenin taa…Yorum bile gelmemesine en tav olduğum film oldu.size yaranılmaz mk.

Tozmik
8 ay önce

Çok iyi bir film değil ama çok anlamlı bir film.Bir başkasının işlediği suç yüzünden (kendi kanından olduğu için) hayatının yönünün istediğiniz gibi yolunda gitmemesi anlatılıyor.Bu sebepten 2 kardeşin bağları birbirlerini çok sevmelerine rağmen kopuyor.Hayat iyiyken iyi kötüykende iyi olmalı elbette ama etraf ne der ne dedi düşüncesi üstüne eklenince sadece maddi yada manevi değil psikolojik bir baskıda oluşuyor.Başkasının işlediği bir suçun ceremesini diğer insanlar çekebilir diyor film.Ki gerçek hayattada bu malesef böyledir.Kesin izleyin demem ama bu konuya bu yönden parmak basan başka bir filmde hatırlamıyorum.İzlenebilir..

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x