BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Ritüel / Missommar 2019 ABD,İsveç,Macaristan / Türkçe Altyazılı-

Bir grup Amerikalı genç, okul arkadaşları olan İsveçli Pelle'nin köyüne gitmek için yolculuğa çıkarlar. Midsommar festivaline katılmak isteyen gençler, burada bazı garipliklerin olduğunu anlar. Bir takım değişik ritüellerin ve ölümlerin yaşandığı bu yerde hayatları tehlikededir.Ari Aster'in, Heredity filminden sonra çektiği yapım İsveç'in bir kasabasındaki tarikatı ele alıyor. Bir İskandinav hikayesinden esinlenerek çekilen filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe
8 ay önce

Değişik ama yersiz uzatıldığı için sıkıcı bir film. Bu tarz sevenler için ideal olabilir ama

Mehmet'S
8 ay önce

Vasat bir film; konu güzel ama gereksiz yere uzatılmış. Değişik bir kafa, ayrıca bol bol uyuşturucu içiyorlar. Eminim filmde emeği geçen herkes de fazlasıyla dumanlanmış, yoksa neden çeksin bu filmi sdfgsghdaghfasd

yalova lı
9 ay önce

bu film için yapılan bir eleştiri de, şu yorum çok hoşuma gitmiş di ”ZAYIF, SORUNLU İNSANLARIN DİNSEL FANATİZM KARŞISIN DA HİÇBİR ŞANSI YOKTUR.HATTA KURBAN OLMAYI KENDİMİZ SEÇERİZ.”gerçekten de daha ilk andan itibaren kendilerine sunulan hiç bir şeyi sorgulamadan yapıyorlar,orada ki düzenin bir parçası olmakta hiç bir sakınca görmüyorlar.beyaz saflığı masumiyeti temsil eder ama bu filmde deliliği temsil ediyor resmen adeta cennet gibi bir yerde deliliği(çılgınlığı) seyrediyoruz.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x