Super Deluxe Filmi izle, Super Deluxe Altyazılı izle, Super Deluxe Hint Filmi izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Super Deluxe 2019 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

Kocasını aldatan Vaembu, yatakta birlikte olduğu adam ölünce ne yapacağını bilemez.. Yıllarca evinden uzak kalmış bir baba evine döner ama hiçbir şey eskisi gibi değildir.. Dinlerden sıkılmış olan bir rahip, gerçeği aramaya başlar.. Bu hikayeler birbirinden bağımsızdır ama hepsinin bazı ortak noktaları olacaktır. Etkileyici kurgusu ve olaylar arasındaki geçişleriyle, dikkat çeken konuları ele alan Hint filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: VEDAT)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Lidia
8 ay önce

Eylenceli dusundurucu birazda huzunlū filimdi keyfli filmdi

Atom
1 yıl önce

Çok güzel filmdi. İzleyin pişman olmazsınız.

maksi
1 yıl önce

Tabuları yıkan bir film. Herkes hayatını şekillendirsin, kadın-erkek, tanrıça-orospu, bu terimleri hayatımızdan çıkaralım, nasıl mutluysak, kiminle birlikte olmak istiyorsak öyle yaşayalım.

sait
1 yıl önce

Filmin açıklamasından anlaşılacağı gibi kurgu bilindik..batı ve hint sinemasında daha kaliteli benzer kurgular var ama bu filmde yabana atılacak türden değil…bazı konular absürt olmuş aralarındaki bağlantılar muhteşem değil ama her bir konu bir şekilde kendini izlettiriyor ve bence filmi diğerlerinden ayıran şey ise bir amacının olması.. Film de bol bol etkili mesajlar var ki arkadaş zahmet edip aşağıya yazmış bile…hindistan sistemine, değerlerine eleştiride nasibini almış filmden ama adam aslında bir felsefe anlatmaya çalışıyor ki bunu da filmin sonunda bağıra bağıra söylüyor…doğru nedir, ölçüsü nedir ve insanların doğru anlayışına isyan ediyor…tabi şahsen adamın (senarist, yönetmen kimse artık) sondaki isyanına genel olarak… Read more »

bukavilya
1 yıl önce

Çok güzel!
Diyaloglar kamu spotu potporisi..Eğlenceli ve etkili

zeynep
1 yıl önce

3 Saatlik bir film.Sonlara doğru muhteşem replikler var ki şöyle: *Hayat anlamsız, amaçsız. Ama, yine de güzel. Hayatla ilgili en muhteşem şey hayatın ta kendisidir! Şimdi, gidin ve kendi hayatınızı yaratmanın ne kadar eğlenceli olduğunu görün! *Okyanus, güneş, gökyüzü, yıldızlar… Sadece yaşadığın için bunların farkındasın. Sana göre, onlar sen doğduktan sonra var oldu. Sen öldükten sonra onlar var olmayı durduracak. Bir yönden, bu muazzam evren sadece senin için var. *Bir şeyin iki parçasını birleştirmek ve anlamlandırmak insanın doğasındadır. Ama birbirinden alakasız olayları bağladığımızda ve anlam çıkardığımızda, inançlar ve dinler doğdu. *Hayat dünyaya özgü değil. Bu ölçülemez evrenin birçok yerinde hayat… Read more »

ENDER Öztürk
1 yıl önce

İndirme linkkiniz neden yok admin

ADMİN: FİLMLERİ MEVCUT İZLEME SEÇENEKLERİNDEN, ÇEŞİTLİ VİDEO İNDİRME PROGRAMLARI İLE KAYDEDEBİLİRSİNİZ (ÖRNEĞİN VİDEO DOWNLOAD HELPER)

emice
1 yıl önce

Harika sıradışı kaçırmayın.

vedat
1 yıl önce

Benim nazarımda başyapıt niteliği taşıyan bir film.
Hindistan gibi belirli ahlak ve inanç yapısıyla çerçevelenmiş bir toplumda o çerçevenin dışına çıkan farklı konulardan örnekler sergileyen kaliteli bir film hem de Hint sinemasından.
Bireylerin toplumla çeliştiği noktalar, insanların önlenemez gizli dünyaları, sorgulanamazları sorgulamalar ve kısaca toplumun tekdüze olmadığını gösteren en açık örneklerden biri.
Bu film izleyiciye en başta üç şey veriyor; izleme keyfi, düşünme ve değer yargıları tekrardan sorgulama.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x