BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Borderline 2008 Film izle

Puanla:
0 / 10

-Borderline 2008 Kanada / Türkçe Altyazılı-

(+18 FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: NESİL). Ruh hastası bir anne ve hasta bir büyükanne ile hayatını sürdüren Kiki, hayatını seks bağımlısı ama duygudan aşktan yoksun bir kız olarak sürdürmektedir. 20'li ve 30'lu yaşlarında kendini sorgulayarak seks ve alkol bağımlılığı içinde kendini bulmaya çalışacaktır.Sınırsızlığın sınırlarını zorlayan ve bir kadının yaşadığı zorlu süreçleri başarıyla aktaran 11 ödüllü filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
remy
2 ay önce

Borderline kişilik bozukluğu sergileyen bir insan, beraberinde ahlak çöküntüsü de yaşayınca hayatlar işte böyle darmadağın olabiliyor. Tedavi edilebilen en basit psikotik rahatsızlıktır borderline. Bu şekilde ahlaksız bir yaşamı seçmesi tamamen ahlak bozukluğundan kaynaklı. Avrupa ülkelerinde özellikle Fransada bu gibi hayatlar normal sayılabiliyor. Kültürleri buna izin verir çünkü. Adına da modern yaşam veya özgür yaşam derler. Ama bence ahlaksızlık, ve insanın psikolojisini yerle bir eder. İzlenesi bana göre üzücü bir film. Teşekkürler.

ForHerHelp
5 ay önce

Yorumlara bakıp yanıldım, izledim. Psikolojik film -altyapı, ayrıntı vs.- bu değil. Flashbackler filmi izletir kılmaya çalışmış. 6.6 puan da çok, Bence

Star
6 ay önce

Çok sevdim. Net, gerçekçi ve açık bir yaklaşım. Psikolojik film yapmak da kolay değil hani. Borderline zor bir hastalık ve bu zorluğu çok başarılı anlatmış. Psikoloji seviyorsanız izleyin. Dram unsuru da kasmadan, etkileyici bir şekilde kullanmışlar. Oyunculuk desen dozunda ve doğal.
Teşekkürler Admin..

AytenTopçuoğlu
6 ay önce

Kendimi zorlayarak sonuna kadar izledim.Kötü bir hayat,kötü geçirilmiş çocukluk.Karakter öyle bir şekillenmiş ki karşısına çıkan iyi insan bile onu düzeltemedi.Herşey aile ve iyi yetiştirilmeden geçiyor.Sadece Kanadada böyle yaşamlar da varmış dedim.

vedat
Reply to  AytenTopçuoğlu
5 ay önce

Filmin konusunda geçen sorun tüm gelişmiş ülkelerin genel sorunudur, ancak onlar bunu pek de sorun olarak görmüyorlar, zira bu yaşam tarzı genelin tercihi haline gelmiştir.
Diğer anlamda, gelişmişlik adına değer-yargıların dozunu kaçırmışlar da denebilir.
Kimbilir, biz de gelişmiş, modern çağı yakalamış bir ülke olsaydık belki bizim için de bu durum anormal olmayabilirdi. Zaten bu ülkelerde doğma, büyüme Türklerin bazı davranışları onlardan pek farklı sayılmaz. Dolayısıyla bu yaşanan çevreyle ilgili bir durum.

Nesil
6 ay önce

Uzun süredir aradığım film. Teşekkür ederim. Psikoloji türünde filmlerle ilgilenenlere önerimde. Ve özellikle doğumdan itibaren bir insanın aile bağları geleceğini nasıl şekillendiriyor onu çarpıcı bir şekilde göstermektedir.

Tozmik
6 ay önce

İzlemiştim önceden.Çok psikomanyak bir filmdir.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x