BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Altın Eldiven / Der Goldene Handschuh (The Golden Glove) 2019 Almanya,Fransa / Türkçe Altyazılı-

(+18!!). Alkolik olan Honka, barda tanıştığı kadınları evine getirip öldüren bir seri katildir. Alkolden uzak durarak buna son vermek isteyen Honka, büyük bir mücadelenin içine girer. Fakat 1970'lerin Almanya'sında kimse güvende değildir...Gerçek bir seri katilin hayatını anlatan ve rahatsız edici sahneler barındıran Fatih Akın filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz (+18!!).

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

12
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

9 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
deniz

cok iyi film bravo fatih akin. donem filmi cekmek zordur. zoru basarmis

Ayten Topçuoğlu

Böyle hayatlar da var dünyada.Yaşanmş bir olaydan yola çıkılıp çevrilmiş.Adamın resmi de var son jenerikte.Baya benzetmişler,pislik rahatsız edici.

mviq

Hayatımda izlediğim hen pis film.

Star

Son derece rahatsız edici, hayatın kokuşmuş tarafını saklamadan ortaya seren, sert bir gerçekliğin içinde yüzdüğünüz, dolayısıyla gerilim içinde izleyeceğiniz bir film. Ama çooook da başarılı. Film bittiğinde bile içinizdeki rahatsızlık devam ediyor. Başrolde oynayan o 23 yaşındaki çocuk Jonas Dassler muhteşem performansıyla sizi filmin içine iyice çekiyor. Onca rahatsız olmaya bırakamıyorsunuz çünkü büyüleniyorsunuz.Sinema, oyunculuk,makyaj, ortam, tiplemeler vs vs vs çok dolu.
Mutlaka izleyin.

arda

yalnız adamın popo efsane

kaplankaplan

Film mükemmele yakın. Yalnız, nerede gözünü kapatıp nerede açacağını bileceksin. Bu seviyede film çekmek dünyanın en iyi yönetmenlerine özgü bir ayrıcalık. Sinefil olarak tatmin oldum.

vedat

Bu film katili övmek için yapılmış, katile bir taç takmadıkları kalmış diyeceğim ama zaten onu da yapmışlar, iyi halden serbest bırakmışlar.
Aslında ve nedense bütün ülkelerde seri katilleri koruyan bilinmez bir güç var, Ted Bundy gibi yüzün üzerinde insan öldürenlere dahi halkın ve mağdurların zoru olmazsa neredeyse ödül verecekler.

Filme gelince, hiç bir sahneyi kamufle etme gereği görmemiş olmaları filmin kalitesini arttırmış, baş rol oyuncusu mükemmel oynamış, o şişman kadın ise rol yapmaktan ziyade adeta kendini konuya kaptırmış, sahneler, figuranlar son derece gerçekçi olmuş. Zaten filmi akıcı yapan daha ziyade o havayı ve o dönemi iyi yansıtmış olmaları.

Sessiz seyirci

Harika! Sonuna kadar heyecanla merakla izlenen bir film. Bir Türk yapmış olduğu için ayrıca gururluyum. Filmi izlerken öyle bir içme isteği geldiki anlatamam. İyi seyirler.

Gokhan

Bana das tam tersi oldu ickiden sogudum. Ama ertesi gun gecti. Ictim yine.

Edin

Ne diyeceğimi bilemiyorum. Bu iğrenç filmi Fatih Akın acaba nereye varacak diye sonuna kadar seyrettim. Pes ya! Bu kadarı fazla geldi.

Sessiz seyirci

Neye göre yorum yaptın? Filmin basında +18 yazıyor. Recep ivedik serisi var aç izle .

edin

Güzel söyledin. Içme isteği uyandırmış. Fatoh Akının amacı herhalde bu değil insanlığımızdan utandırmaktı. Onu başarmış gibi. En ufak bir umut ışığı görmek isterdim. Kara filmlere girer. Kara humor değil. Doğrudan kara film.