BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

The Report 2019 Film izle

Puanla:
0 / 10

-The Report 2019 ABD / Türkçe Altyazılı-

İdealist bir araştırmacı olan Daniel, CIA'in 11 Eylül saldırılarıyla ilişkili tutukladığı kişileri soruşturmakla görevlendirilir. Jones'un bu süreçte doğruların peşinden koşması ve CIA'in yok etmeye çalıştığı kanıtları ortaya çıkarması gerekmektedir. Dünyadan saklanan gerçeklere ulaştığında ise şok edici olaylarla karşı karşıya kalacaktır.11 Eylül saldırılarında, Amerikan istiharatının rolünü ve göz yummasını anlatan ve gerçek bir olaydan alıntı olan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
vedat
9 ay önce

“ABD devlet mekanizmasının bir ayağında haksızlık yapılırsa diğer ayağı o haksızlığı ortaya çıkarır, bizim adalet sistemiz bu denli adaletli ve bu denli insan haklarına saygılı” mesajını vermeye çalışan ve her zamanki gibi ABD propagandası yapan bir ABD filmi.
Zaten filmi izlemeden de farklı bir şey beklememiştim, belki bir ihtimal diye düşünmüştüm. Zira ABD’nin adalet sistemi emperyalist olmanın kuralı gereği, insan ve toplum haklarıyla değil, sadece kendi çıkarlarıyla sınırlıdır.

Berat
Reply to  vedat
9 ay önce

Hass.. Hepimizi taca çıkardın.. Çok zekisin (!?)

vedat
Reply to  Berat
8 ay önce

Senin gibi hass.. diyecek kadar zeki değilim(!?)

Berat
Reply to  vedat
8 ay önce

Hass..!! Sana değil! bir ironi.. Bazen hata yaparız ve tam o sırada hatayı farkedince.. Hass.. deriz.. Engin görüşüne ve bizi aptaldan abdala çevirdiğin sana teşekkür ediyor bundan sonraki hayatında sana başarılar diliyorum.. (!?)

Hasan
Reply to  Berat
6 ay önce

Berat Adam zeki akli basinda sende has husla kendini kendinden soyutla has sensin

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x