Bizim Çağımız Filmi izle, Nuestro Tiempo izle, Nuestro Tiempo 2018 Altyazılı izle, Our Time 2018 izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Bizim Çağımız / Nuestro Tiempo (Our Time) 2018 Meksika / Türkçe Altyazılı-

(BU FİLM, SİZLERE ÖZEL OLARAK ÇEVRİLMİŞTİR). Esther adlı kadın ve şair kocası Juan, bir çiftlikte işletmecilik yapmaktadır. Birbirlerini seven çift, aynı zamanda açık ilişki yaşamaktan da yanadır. Phil adlı bir at yetiştiricisi çiftliğe gelince, Esther onunla birlikte olmaya başlar. Kocası Juan buna razı olmuş gibi görünse de büyük problemler onları beklemektedir. Konuşulan yönetmenlerden Carlos Reygadas'nın çektiği ve bir kadının benliğini sorgulayan yapımı SİZLERE ÖZEL ÇEVİRİ ile sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
penir
8 ay önce

SENARYOSU SIRA DIŞI BİR FİLM BUNUN YANINDA YÖNETMENİN FARKLI ÇEKİM TEKNİKLERİ (ÖRNEĞİN UÇAĞIN ŞEHRİN ÜZERİNDEKİ SEYRİ VE PİSTE İNİŞİ, BOĞALARIN ÖLÜMÜNE KAVGASI VB VE DAHA BİR ÇOK FARKLI SAHNE) ÇOK ÖZGÜN. -ANA KONU VE ÖNE ÇIKAN KARAKTERLER DIŞINDAKİ YAŞAM- O KADAR GERÇEKÇİ Kİ BU SIRA DIŞI SENARYO BU DOĞALLIKLA MÜTHİŞ BİR AHENK OLUŞTURARAK SEYİRCİYİ ZORDA OLSA EMPATİ SINIRLARINA YAKLAŞTIRARAK FARKLI UFUKLARA BAKABİLME, GÖREBİLME KANALINI AÇMAYI BAŞARMIŞ( SADECE SENARYO DAHİLİNDEKİ KONU HAKKINDA DEĞİL NORMLARIN DAYATTIĞI YAŞAM TARZI, DÜŞÜNCE YAPISINA VB ELEŞTİREL YAKLAŞIM KANALI).. YÖNETMENİN USTALIĞI, ACABA KAÇIRDIĞIM AYRINTILAR VAR MIYDI DÜŞÜNCESİNİ UYANDIRMASI; İKİNCİ KEZ İZLENMESİ GEREKTİĞİ KANISI YARATTI BENDE.. BAZI SAHNELERİN… Read more »

Ayten Topçuoğlu
1 yıl önce

Çok durağan,karanlık ve ağır bir filim.Zor izledim dakikalarca aynı karanlığa bakıyorsun bir şey çıkacak diye.Farklı bir aile yapısı ,karı koca ilişkileri.Sonuna kadar gittim doğrusu ne olduğu da belli değil.Nuri Bilge Ceylan’ı hatırladım.

poormf
1 yıl önce

İnsan kınadığını yaşamadan ölmezmiş…

emice
1 yıl önce

Teşekkürler, Polen’ede çevirisi için

coban
1 yıl önce

Film çok uzun..sonunu getiremedim. ve konu ilginç ve felsefe içersede tekrar tekrar ediyor ve fazla bir katma değeri olmuyor 1 saatten sonra.Resimler çok iyi.. müzik de.. Ama çooooook uzun

Hadiye
1 yıl önce

Bu özel çeviri özel bir teşekkürü hakediyor… İçi boş Amerikan filmlerinin bombardımanı altında ilaç gibi geldi valla… Görsel yönetmeni Diego Garcia’yla uçsuz bucaksız su birikintilerinin, ovaların, gece yollarında ateşten nehirlerin aktığı şehirlerin üstünden uçarken, denetimli serbestliğe ya da mahkumların “özgürce” avluda dolaşmalarına benzeyen “açık ilişki”leri odağına almış bu kez Reygadas, yine “iktidar”ı sorguluyor. İnsan acı çeker, karnı bir boğa tarafından deşilerek öldürülen bir attan daha çok hem de… Film bittikten sonra bu Gabriela Jimenez de kimmiş diye bakılır:)

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x