BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Elektrik Savaşları / The Current War 2017 ABD / Türkçe Altyazılı-

Thomas Edison 1879'da bir buluş gerçekleştirir. Fakat doğru akımın üstün bir sistem olduğuna ikna olmuştur. Büyük dahi Tesla'nın alternatif akım fikrini alan girişimci George Westinghouse, elektriğin bu yolla iletilebileceğini düşünmektedir.Mucit Edison ve bilim insanı Tesla'nın fikirlerinin çarpıştığı; elektriğin kullanılabilir hale geldiği zamanları anlatan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

Reklamı Geç
"OK.ru" seçeneğinden filmi izlemek için VPN kullanınız."VK HD" seçeneğinden izlemek için VK.com sitesine üye olmanız yeterlidir.
10


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

3
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Riko

VK Player seçeneğinin olması çok güzel bir şey.

Ali İhsan Karaoğlu

Çok güzel bir film… Daha yüksek puanı hak ediyor … izleyin…

vedat

Edison, Tesla’yı işe almadan önce de zaten zengindi, filmde o tarihte yoksul göstermişler, bunun dışında izlemeye değer.
Bu Tesla’ya da gülermisin ağlarmısın, adam dünyanın bir numaralı mucidi, Edison’dan çok daha üstün, çalıştığı şirketleri zirveye çıkarıyor ama para kazanmaya aklı ermiyor.
Zaten filmde de görüldüğü gibi mucit olan kazanmıyor, kapitalist karaktere sahip olan kazanıyor.