BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi / Portrait of a Lady on Fire 2019 2020 Fransa / Türkçe Altyazılı-

Marianne, genç bir kadın ressamdır. Ona bir iş verilir: Manastırdan yeni ayrılan Heloise’in düğün portresini yapmalıdır. Bu amaçla, gündüzleri Heloise’i izleyip, geceleri portresini yapmaya çalışır. Durumu farkeden Heloise, istemediği bir evlilik öncesi özgür anlarını Marianne ile geçirmek ister. İki kadının yakınlaşması bir tutkuya dönüşecektir.Cannes ödülleri dahil 27 ödül kazanan film, bir başyapıt olarak değerlendiriliyor. Özünde eşcinsel olan iki kadının sanat eksenli yakınlaşmasını konu edinen filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

12
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

8 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
muygar

bu çevirileri kim yapıyor ve film analizlerini kim yapıyor merak eder oldum…

cobanmeh

Çok abartılmış. Güzel filmdi. Ödül alması herkesin aynı keyfi almasını gerektirmiyor. Sakin bir film. farklı bakış açılarını gündeme getiriyor

edin

Sayın Admin sinemaseverlerin ve her türlü görüşe sahip olanların özgürce fikir teatisinde bulunmaları gereken böyle bir ortamda görüşlere sansür koymanızı hiç ama hiç hoş karşılamadım. Saygılarımla.

ADMİN: ÖYLE BİR EYLEMİM KESİNLİKLE OLMADI, İSTEDİĞİNİZ GİBİ YORUM YAPABİLİRSİNİZ. İYİ SEYİRLER.

tuba

bayıldım …mutlaka izleyin !

edin

Dünyayı bir eşcinsellik modası sardı. Evet şimdiye kadar toplumda dışlanmış olmaları gerçekten büyük bir ayıp ama bu da biraz atın öte tarafına düşmek olmuyor mu?

Kaan

Moda diye git aynı cinsiyette olduğun biriyle beraber ol bakalım sırf moda diye içinden gelmeden yapabiliyo musun.saçmalamayın kardeşim insanlık tarihi boyunca farklı cinsel yönelimler vardı hatta koca koca imparatorlara kadar
Yakın zamanlarda toplum baskısını biraz kırdıkları için görünür oldular ama hali hazırda bile görünenden çok fazlalar
Yılda yapılan 1000 filmin 995 tanesinde kadın erkek ilişkisi işleniyor ama 5 tanesinde eşcinsellik olunca bu moda oluyor
sözümona bir tarafsızlıkla paketlenmiş gizlemeye çalıştığın nefretin de çok bariz yakalanıyor

vedat

“Yakın zamanlarda toplum baskısını biraz kırdıkları için görünür oldular”
Toplum baskısını kırma, daha ziyade Atatürk’ün getirmiş olduğu aydınlanma mücadelesi sayesinde oldu. Gerici, yobaz bir ortamda olsaydı o birazcık da olmayacaktı. Bu yüzden toplumun dışladığı bütün cinsler ve bütün insanlar ona minnet borçludur. Bu ayrıntıyı da ekleyelim.

özkan

3. part 19:50den sonrasında görüntü yok ses var
sonunu izleyemedim filmin

ADMİN: UYARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER, SORUNLU KISMI YENİLEDİM.

selçukyıldırım

evet bir başyapıt mutlaka izlenmeli