BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Muhbir / The Informer 2019 İngiltere / Türkçe Altyazılı-

Eski bir özel kuvvetler ajanı olan Pete Koslow emekliye ayrılmıştır. Ancak giriştiği bir mücadeleden sonra hapse girer. Mafya olan General'i devirmeyi kabul etmesi durumunda erken tahliye şansı teklif edilir. Fakat kendisini FBI ve mafya arasındaki çapraz ateşin ortasında bulacaktır.Bir muhbirin hapishanede yaşadığı gerilim dolu mücadeleyi anlatan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cobanmeh
6 ay önce

İngiliz filmi Holywooddan iyidir dedim. Hiç farkı yoktu. Buna benzer çok film var hergün tn dede CIS MIS gibi.. Uykum gelmesin diye seçmiştim ama hayal kırıklığına uğradım. 10 üzerinden 5

bukavilya
6 ay önce

tatsız tuzsuz vasat bir film.

Halit
8 ay önce

Güzel bir film

çivisi çıkmış liberal dünya
8 ay önce

oldukça başarılı, izleyin ; bu film kaçmaz.

vedat
8 ay önce

Çok basit yapılmış, sanki sokaktan bir-iki kişi bulup hadi film yapalım demişler.
Diyaloglar, davranışlar, mimikler konunun dışında seyretmiş, zaten ne yaptıklarını kendileri de bilmediğinden filmin sonuna kararsızlık hakim olmuş.
Oysa bu tür gerilim odaklı filmlerde konuyu işleyen davranış ve mimiklerdir.
Bu İran’lı yönetmenlere helal olsun, o kısıtlı imkanlarla dahi en küçük bir noktayı izleyiciye hissettirmesini biliyorlar.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x