The Grizzlies Filmi izle, The Grizzlies 2018 Altyazılı izle, The Grizzlies Filmini Altyazılı izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle - Part 5
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-The Grizzlies 2018 Kanada / Türkçe Altyazılı-

(BU FİLM, SİZLERE ÖZEL OLARAK ÇEVRİLMİŞTİR) Kuzey Kutbu bölgesinde yaşayan eskimo halklarından birisi dünyadaki en yüksek intihar oranıyla dikkat çekmektedir. Buraya gelerek buz hokeyi yarışlarına hazırlanan bir grup sporcu da bu tuhaflıktan etkilenir. Halk ile aralarında kurulacak bağlar, intihar vakalarının önüne geçebilecek midir? Gerçek olaylardan alıntı olan ve kuzey kutup bölgesinde yaşanan dramatik olayları anlatan filmi SİZLERE ÖZEL ÇEVİRİYLE sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Wvrim
1 yıl önce

Galiba intihar etmemek için bir an önce bı hobi edinmeliyim , covid de her gün değiştirilen bize yüklenen olmamış düzenle bı şeyleri yapmaya ve yürütmeye çalışan sağlıkçıyım bu arada ,sırf aglayabilirim belki diye vakit ayırdım filme çok uykum olduğu halde yine içimde kaldı gözyaşlarımın bir kısmı ,daha kötü hissediyorum

1 yıl önce

çok güzel ve aile filmi. Basite alınan ve çok çabuk vazgeçilen hayallerinizin aslında vazgeçilmemesi gerektiğini öğreten bir film. Eser desek daha doğru olur.

Nur
1 yıl önce

izlememiz için emeği geçen herkese çok teşekkürler, gerçek hayattan esinlenilerek yapılması da etkiyi ve ilgiyi daha da güçlü kılıyor, filmi izlerken sadece duygulanmıyor bolca da sorguluyorsunuz

izler
1 yıl önce

Yazılmış da hatırlatayım: açıklamayı değiştirin admin. spor filmleri her zaman severim, her zaman ilham vericidir, oh be dedirten türdendir.

Contravolta
1 yıl önce

Adminim civanim,
Tükkani coluk cocuga birakip gitmissin ortaya boyle alakasiz bi film aciklamasi cikmis. Buz hokeyi degil Lacrosse ( altta biri demis zaten). Ayrica Buz hokeyi yarisi ne lan? takim makim da gelmiyo kasabaya. Tarih ogretmeni geliyo o ogretiyor.
Filme gelince. Eh iste sonuna kadar izlettirdi.. 6.5 verdim hadi. Seviyorum seni….

Ocean
1 yıl önce

Çok naif,duygu yüklü ve abartısız.Siz farkında olmadan gözyaşlarına boğuluyorsunuz…

Vedat
1 yıl önce

Ben filmden çok o insanların neden o kadar yoksul olduğuna takıldım.
Film bu sorunun da cevabına değinen bir film olsaydı belki baş yapıt olabilirdi.
Üstelik filmde gece-gündüz çalıştıkları geçiyor.
Beyazlar her yerde yaptığı gibi asıl sorunu spor ile makyajlamışlar.
Sahiden, o insanlar neden o kadar yoksul?

deniz
Reply to  Vedat
1 yıl önce

on binlerce yıllık vatanlarında 500 yıldır esir onlar. Görmedikleri katliam acı kalmadı. Eskimo, inut, kızılderili vs. gibi adlar almış orta asyadan buz devrinde göç eden hun- türk asıllı insanlar oldukları içindir ingiliz yahudi emperyalizminin onlara yaptıklarının ve anlamadığın fakirliklerinin sebebi. soykırımla yok edemediklerini de böyle yok etmişler yüz yıllardır

turgut
Reply to  deniz
1 yıl önce

moğollar,kırgızlar v.s niye göç etmemişde sırf türkler göç etmişler birde böyle bakmak lazım…

vedat
Reply to  deniz
1 yıl önce

Bu İngilizlerin tek üstünlüğü “Ateş kusan demir” galiba, ateş kusan demiri aradan çıkarırsak geriye herhangibir üstünlüğü kalmıyor(mu) yoksa gelişmiş olmanın getirdiği acımasızlık mı, bilemiyorum.
Zira o tarihte asimile uygulanan halklar da öyle gelişmiş olsaydı belki sonuç böyle olmayabilirdi.

Tozmik
Reply to  Vedat
1 yıl önce

Sorunun cevabı çok basit.Inuit bölgesinde geçiyor Kanada’nın.burasını araştırırsanız Grönland yadas Antartika gibi soğuk ve fazla insanın yaşamadığı bir yerdir.Markette dikkat ederseniz fiyatlar çok pahalıydı filmde.Bunun nedeni oraya fazla hizmet gitmemesi.Kıbrıs gibi düşünün.ordada hizmet çok gitmediği için hayat biraz pahalıdır.Ki gençlerin çoğuda işsiz.Avcılıkla hayatta kalabiliyorlar.O filmin sonunda açıklananlar sonradan şansları yaver gitmiş ve hayata bir şekilde tutunmuşlar.Eğitimlerine önem vermiş olabilirler.Ki bunda Öğretmenin etkisi çok büyük.Sporla onları Eğitimede teşvik etti.Dışarıya açılmış olabilirler.Yaşadıkları yerde kariyer yada iş sahibi olma ihtimalleri yok.Film zaten gerçek hikaye.

Vedat
Reply to  Tozmik
1 yıl önce

Teşekkürler Tozmik, tatminkar bir açıklama.
Öğretmenin çabaları aynı zamanda gençlerin olumlu karar verme mekanızmasını harekete geçirdi diyorsun ve buna katılıyorum.
Bir anlamda da toplumsal yaşamanın, dışa açılmanın itici gücü diyebiliriz.

Tozmik
1 yıl önce

Buz hokeyi değil Önder Lakros.Ulusal sporudur Kanada’nın.çokta sevdim bu sporu oldukça zevki.Bu filmi izleyipte sevmeyen birinin çıkacağını pek sanmıyorum.Başyapıtmı değil.ama ağlattımı? Ağlattı.Ağlatan film iyimidir? Hayır.O duyguyu veripte Ağlatan film iyimidir? Evet.İşte bu film onu yapıyor.Gerçek bir hikaye zaten.Bunun ana nedenide bu.Oldukça sürükleyici ama bir o kadarda hüzünlü bir filmle karşı karşıyasınız.Virüslü bu günlerde belkide zamanımız kısa kalmış olabilir ama sonuçta çoğumuz eve kapandı ve bu film o zamanı ayırmanızı hak edecek kadar izlenmeye değer. Bu spora yabancı olabilirsiniz ama filmin amacı zaten sporu tanıtmak değil gençleri topluma kazandırabilmek.İntihar oranı bu kadar yüksek olan bir kasabaya bu sporu sevdirebilmek bile bir… Read more »

suntor
Reply to  Tozmik
1 yıl önce

sen ne anlarsın bu işlerde ya yine saçmalamışsın bol bol. Arkadaşın falan yok mu senin çok mu sıkılıyorsun da burada her şeye maydanoz oluyorsun sürekli bıkmadın usanmadın arkadaş ya bravo cidden

Yasin
Reply to  suntor
1 yıl önce

Bu Filmleri saçmaladığını düşündüğün insan sayesinde izliyorsunuz yalnız.Onun kim olduğunun yada ne olduğunun yada ne yaptığının önemi yok.Kazanımınızla ilgileniniz lütfen.ve ayrıca film hakkında yorumunuz yokmu? Burası kişiyle uğraşma yeri değil izlediğiniz film hakkında yorumda bulunma platformudur.

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x