BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Küçük Kadınlar / Little Women 2019 2020 ABD / Türkçe Altyazılı-

Çocukluk dönmelerini geride bırakan 4 kız kardeş türlü dertlerle boğuşur. Babaları Amerikan İç Savaşı'na katılan dört genç kız, anneleri ile birlikte yaşam mücadelesi vermeye başlar. Her türlü zorluğu birlikte göğüsleyen kardeşler bu süreçte asıl mutluluğun sevgi olduğunu anlar.2020 Oscar Ödülü kazanan ve ünlü romandan beyazperdeye aktarılan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özden
5 ay önce

Tutkuların ve yeteneklerin peşinden gitmenin başarı ve mutluluğa ulaşmakta çok önemli ve gerekli olduğunu bir aile hikayesi ile anlatılmış. Geçmişten kesitler ve bugün bir arada gidiyor; karmaşık değil. Jane Austen hikayelerini anımsatsa da sonu ve vermek istediği mesaj farklı olan bir film. Ben beğendim. Teşekkür ederim

Murat
6 ay önce

Bu filmin yönetmenini kutlamak gerek yıllardır film seyrederim bu kadar karışık anlaşılması zor bir film çekmek büyük bir başarı 3 kere izlemeye çalıştım hep yarıda bıraktım sakın ola bulaşmayın vaktinize yazık

durmaz
Reply to  Murat
5 ay önce

karışık falan değil. en iyisi sen biraz alııştırma yap.
MEMENTO filmini izle..önerimdir.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x