Sputnik Filmi izle, Sputnik Rus Filmi izle, Sputnik 2020 Altyazılı izle, | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Sputnik 2020 Rusya / Türkçe Altyazılı-

Uzay görevindeki kazadan sağ kurtulan kozmonot, bedeninde taşıdığı yaratığın farkında değildir. Dünyaya döndüğünde soruşturmaya alınır. Fakat zaman içinde vücudundaki farklılıklar ortaya çıkmaya başlayınca, büyük bir tehlikenin geldiği anlaşılır. Rusların Sputnik uydusunun ismini taşıyan ve yeni dönem bilim kurgu filmlerinden olan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anton
6 ay önce

Rus filmi olunca filmi eleştirmek yerine yorumlarda birbirlerine girmiş bir dolu insan gördüm. Bilimkurgu bu!…bilimkurgu… sadece bir film! izleyin ve tadını çıkartın. Hayatı yaşayın biraz, kavgadan beslenmeyin. Ben Rusya’da yaşıyorum ve yorumlarınızın hepsi çok sembolik, gerçekleri de yansıtmıyor. Size ezberletilen siyasi görüşlerini ortaya koyuyorsunuz sadece, hepsi o.
Filmi izleyin, efektlerini, kurgusunu, oyunculuğunu ve içeriğini eleştirin, birbirinizi değil.

konte mıristo
1 yıl önce

filmin konusu;
ağzından giren sıçanı götüne sıkarak öldürdüğünü sanırsın
halbuki aşağıda okuyacağın mesajlardan da açıkça anlayabileceğin gibi
beynine sıçtılarsa eğer dölünde bile bokunla yüzleşirsin!

Reply to  konte mıristo
1 yıl önce

beyniniz gibi lağım!

fatih
1 yıl önce

Bence 6.0 puan ancak eder

ercan
1 yıl önce

Saglam kurgu, sade ve akici anlatim. Ozellikle bilimkurgu sevenler kacirmasin.

beton mikser
1 yıl önce

sovyet gerçekçiliğinden nasibini almış, bilimsel, kurgusal tutarlılığa sahip, akıcı bir film. emeği geçenlere teşekkür ederim.

Simon
1 yıl önce

Guzel

Merak eden
1 yıl önce

güzel filmdi.Sscb döneminde bu kadını bu bilgiyle sağ bırakırlarmıydı? Hayır…!

vatandaş
Reply to  Merak eden
1 yıl önce

o kadar zalim olsalardı sistem sürüyor olurdu; yada en azından avrupaya, amerikaya bikaç nükleer sallamış olmaları gerekirdi, bildiğiniz gibi sistem halk insiyatifi ile yıkılmadı; tam tersine halk daha iyi bir gelecekleri olacağına inandırılarak yıkıldı; şimdi mumla arıyorlar, bundan iyimiydi: evet! muhteşemmiydi? asla! hitlerin ve dünyada 50 milyon insanın ölmesinden sorumlu ve bir numaralı destekçisi olan kapitalist aileler ve firmalar dünyayı götürüyor biz buna bakalım!insanlık tarihine çok olumlu katkıları oldu o sistemin, ayrıca teorik olarak kapitalizme alternatif tek sistem sosyalizmdir!

Bobmoran
Reply to  vatandaş
1 yıl önce

sosyalizm kadar leş bir sistem yoktur. Bütün dünya bunu sosyalist ülkelerle tecrübe etti. Halk her şeyden mahkum ve müthiş bir faşizan baskı ve yönlendirmeler altında hiç insana uygun olmayan bir sistem idi. Acıdan başka bir şey yaratmadı. Şimdiki kötü diye o zamanı mumla arıyorlar söylemi üzerinden kötüler yarıştırılarak doğru ortaya konulmuş olmaz. Bu sistem kötüydü. Nerede hakça bölüşme falan gibi argümanlarla bir sistem doğuyor olsa bu sadece halka atılan bir yem niteliği taşımıştır. Götüren malı yine götürür. Kapitalizme gelince evet o da insana uygun bir yapı değildir ama en azından insan daha serbesttir. Daha özgür hissedebilmektedir bütün kötülüğüne rağmen. İnsanlara… Read more »

kızıl şafak
Reply to  Bobmoran
1 yıl önce

“Önce Japon işgaline, sonra Fransız boyunduruğuna girmiş 1950 de Fransaya bağlı devlet olmuş,1975 te de komünistler iktidarı ele geçirmiş olduğu..”ne içiyon bilader ? burada üfüremezsin soğuk savaş eskisi 6 filo domalanı! hangi özgürlük ? alış veriş ve düzüşme özgürlüğümü? diğerleri zatentüm avrupada asyada ve amerikada sakıncalıydı 141- 142 yaz,ara,oku,öğren;

vatandaş
Reply to  Bobmoran
1 yıl önce

rusyada işçi devrimi olmadan önce tam bir halklar hapishanesi ve geri tarım ülkesiydi; bu geri tarım ülkesinden -bazı kaynaklar işçi sınıfının yeterince var olmadığını söyler ve çözülmeyi buna bağlar; zorunlu evrim süreci v.s-dünyaya hükmeden süper güç ve bilim yaratmak anca sosyalizmle mümkündü, bak tartıştığın filmde aslında bu başarının öyküsü; hadi o seni ikna etmedi; al çin ; daha kültür devrimi bile 1980 lerde tartışılan bir ülkeydi, yine bu gün dünya dengelerinde başa oynayan bir ülke, hataları var ve çok evet ancak yaratığı muazzam bilimsel ve ekonomik gelişmişliğe bakarmısınız? aynı dönemde ingiliz emperyalizmden sosyalistlerin büyük katkılarıyla kurtulmuş hindistana bakınız tercihi piyasa… Read more »

sanırsın fabrikatör ; hödük!
Reply to  Bobmoran
1 yıl önce

bi kes soğuk savaş eskidi ; amerika bile sosyalleşiyor size giren çıkan ne ? kapitalizme zurnanın son deliği kadar faydanız ondan elde etiğiniz milim kazanımınız yok, buna resmen uşaklık denir!

Bobmoran
Reply to  sanırsın fabrikatör ; hödük!
1 yıl önce

Ben sosyalizm köpek beyni kadar beyni olmayanların hamasetle hala dillerinden düşünmedikleri son derece faşizan ve insanları yoksunluklarla acılar içinde kepaze eden bir pislikti diyorum sen bundan kapitalizmi savunduğum sonucunu çıkarıyorsun. Sizin diyalektik hurafenize .. Kapitalizmin de insana uyum konusunda sorunlu olduğunu zaten söyledim. Fakat bu rezil kapitalizm bile komünist düzen karşısında altın gibi kalıyor demeye getiriyorum. Kapitalizmin kötülüğünün ardına sığınarak kendi sözüm ona inandığınızı savunamazsınız. Kapitalizm kötü, o zaman bizimki iyidir olayı yani. Bırak kapitalizmi falan. Ben kapitalizmi falan savunmuyorum. Fakat sizinki en rezili be birader. Bu kadar insanın acısının üzerine hala bunu ağzınıza bir matahmış gibi alabilmeniz … Yazık… Read more »

vatandaş
Reply to  Bobmoran
1 yıl önce

iğfal edilmiş beynin vücut bulmuş hali olmalısın, daha dün dünya halkları faşizmden kurtulmanın yıl dönümünü andılar ; senin kırkayalık yaparak övdüğün kapitalist sitemin insanlığa hediyesi, o yüzden bunu yapan alçak ülkelerin hala ordu kurma hakları yok, hatta avrupanın neredeyse tamamı ikinci dünya savaşı sonrası oluşan faşizm karıtlığının sonucu oluşmuş jakoben devrim örnekleri, size giren çıkan ne anlamak gerçekten güç: lan dünya kapitalist sistemine yemeden çalıp,çırpmadan başka bir katkınızmı var; hangi kapitalist bilimini geliştirdiniz, hangi burjuva demokrasisinin insan hakları ve sosyal devlet siciline katkınız var, hangi çalışma yaşamını kapitalist kendi iradesiyle düzenlemiş , hangi yurttaşlık haklarını kapitalist ve yalayıcıları teslim etmiş….saymakla… Read more »

emice
Reply to  Bobmoran
1 yıl önce

Cehalet asla sorgulamaz hep yargılar. Cehalet öğrenmez sadece inanır. Cehalet asla okumaz, öğrenmez gerek duymaz.Cehalet asla hoş görmez hep katleder. Cehalet ilkeldir asla sosyalleşemez, sosyalistleşemez.

Bobmoran
Reply to  emice
1 yıl önce

Sizin hayatınız böyle hamaset işte. Okuduklarımız zekatını versem senin gibi yüz tane çıkar içinden. Nereden biliyorum bunu çünkü sadece slogan atıyorsun. Olaylara gel tarihe gel. Bırak bu boş lafları. Hani diyorlar ya şimdi yeni yetmeler “boş yapma” diye işte öyle değersiz arkadaşım. Hep laf hep laf. Olan biten bir tane güzel şey yok bu işin tarihinde ama hala boş inanç boş laf. diyorsun ya sadece inanır, öğrenmez, işte öğrenmiyorsunuz ve sadece inanıyorsunuz. Onca pislik var bu sistemin ardında onca ölü onca işkence haksızlık onca pislik var ama siz hala bunun iyi bir şey olduğuna inanmaya devam ediyorsunuz. Çünkü dediğin gibi… Read more »

vatandaş
Reply to  Bobmoran
1 yıl önce

kısaca şu: sosyalizmde bir diktatörlüktür, proleter diktatörlük yani işçi sınıfı diktatörlüğü veya ezilenlerin diktatörlüğü, bunu bu ideolojinin kendisi önerir ve söyler sınıfsız topluma giden zorunlu sentez süreci olarak kabul edilir; nihai hedef devletinde sınıflarında olmadığı komünist toplumdur; yeni birşey söyle tıraşı bırak!

vatandaş
Reply to  Bobmoran
1 yıl önce

ne tarihi; tarih ezenle ezilenlerin mücadelesinden başka birşey değil,bu mücadele insanlık tarihiyle başladı ve sürecek!anca bu kadara zorlama cahil olunur; önce gelişmenin yasalarını öğren , kimseye akıl verecek durumda değilsiniz demogog kapitlaist yalayıcıları! daha güzel bir dünyanın mümkün olduğunu sosyalistler ve komünistler dünya halklarına gösterdiler ; hatalarından ders çıkarıp daha iyisini inşa etmeyi elbette başaracağız!

Bobmoran
Reply to  vatandaş
1 yıl önce

sizin kadar görünen köyden bile bi haber yığın olamaz. Somut tek tek örnek veriyorum afaki cevap yazıyorsun… Lafla peynir gerimi yürümüyor. dünya halklarıymış işçi sınıfıymış falan filan ne sizin üfürdüğünüz gibi bir dünya halkları mevzubahiz ne de işçi sınıfı falan söz konusu değil. Bir takım adamların okuyamadığı dünyanın kopuk kuyruklarından başka bir şey değilsiniz. Bütün hayatınız böyle hamasetle slogandan öteye geçmeyen somut bir tek örnek bile taşımayan ucuz söylemleriniz bitmedi tükenmedi. Ne bayat ne vitaminsiz akıl yoksunlarıymışsınız siz ya gerçekten. ..Her şey ortada hala atıyor tutuyorsun bir tane dayanak olmadan. Pes gerçekten. ..Dinazor gibi ortadasınız hala bi bitmediniz de öyle… Read more »

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x