BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Boyalı Kuş / The Painted Bird 2019 Çekya,Ukrayna,Slovakya / Türkçe Altyazılı-

II. Dünya Savaşı'nın sonlarına doğru, küçük bir çocuk terkedilir. Yapayalnız bir şekilde köyleri dolaşmaya başlayan çocuk, bu sırada birçok korkunç şeye şahit olur. Çocuk, çıktığı bu sonu belirsiz yolculukta acımasız siviller ve askerler ile karşı karşıya kalır.Boyalı Kuş, savaş sırasında kimsesiz kalan bir çocuğun hikayesini konu ediyor. 14 ödül kazanmış olan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
antiX

korkunç bir dram; savaşın insanlık suçu olduğundan hiç şüpheniz kalmayacak, bu dünyada mazlum halkların ve evlatlarının çektiği dert dünyayı yakmaya yeterde artar! sahipsizlik,kimsesizlik…korkunç! sosyalizme laf eden alçaklar! bir bakın bakalım hangi toplumu nerelerden alıp nerelere getirmiş, insanlığın yüz akı bu peygamber ayarındaki insanlar ve mücadelesi olmasaydı kapitalistler size: öğrenim, barınma,sağlık, iş güvencesi…ve sayamayacağımız insani hakların hiç birini tanımazdı! evet, bütün bu kazanımlar dişe diş mücadelenin sonucu, iş, ekmek ve özgürlük için savaşanlara selam olsun!

önder

film gayet güzeldi… savaş, herkesin hayatını çalar, çocuklara çok daha fazla zarar vererek…

beton mikser

Doğrusu ben beğenemedim. Yarıya gelmeden bıraktım. Simgesel bir film desem değil, doğal desem o da değil, akıyor desem akmıyor. Tavşan jojo’yu çok iyi buldum mesela. Siyah beyaz epey savaş dramasını da severek izlemişimdir ama bunu yarıda bıraktım. Yine de herkes kendi gözüyle izleyerek karar vermeli derim.

Mert

Seyretmekten sıkılan.. hep sizin gibiler yuzunden masum insanlar oluyor bu boktan yarim bırakmış
Yüzünden. Savaşı faşistler çıkarır sosyalistler bitirir.