Crystal Swan Altyazılı izle, Crystal Swan 2018 Filmi izle, Khrustal 2018 Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Crystal Swan / Khrustal (Хрусталь) 2018 Belarus,Almanya,ABD,Rusya / Türkçe Altyazılı-

İşsiz olan Velya, Amerika'ya vize başvurusu için çabalar. Verdiği düzmece belgede yazan numaradan aranacağı söylenince, telefonun olduğu eve gider ve aramalarını bekler. Bu esnada da toplumun yozlaşmışlığına, zorbalığına ve ikiyüzlülüğüne tanıklık eden Velya'nın o toplumu terk etmek istemesinin nedenleri belirginleşecektir. 90'lı yılların Sovyet sonrası döneminde geçen ve yozlaşmanın, kadın istismarının yaşandığı tarihleri anlatan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
burnaron
9 ay önce

Hayat böyle yediğiyle kalır insan.

yağmur
1 yıl önce

özgürlük için amerikaya gitmeye çalışması da ironik bence ekonomi hariç savunduğu sebeplerin hiçbiri orda da yok. orda da bir sürü insan kim oldukalrıyla ilgili zorbalık görüyo ama nedense bütün dünyada özgürlükler ülkesi algısı var kesinlikle katılmıyorum.

cobanmeh
1 yıl önce

Beyaz Rusyayı votkayı kadına şiddeti USA rüyası sosyalizmden sonraki haller.. Güzeldi… Teşekkürler admin bize başka ülkeleri tanıtma şansı verdiğin için

antiX
1 yıl önce

glastnost-prestoroykacı TİP liler, Maoculara kurban olun !

fikret cobanoglu
1 yıl önce

SSCB zamaninda her vatandasin isi ekmegi evi sicak ve soguk suyu okulu saglik hizmeti vardi. Ne zaman ki kapitalizm geldi universitelei kadinlari 10 dolar icin fuhus yapti, erkekleri de votkayla gercek hayattan  kactilar.  Simdi  5 milyon kisi zngin kalanlar surunuyor. SSCB zamani tolumun tamami diger butun ulkelerdeki toplumlardan cok daha iyi yasiyordu. Yazik oldu.

Metto Von Totto
Reply to  fikret cobanoglu
5 ay önce

Tam tersini yazıyorsun Fikret. Bunun için yıllara göre yaşam ortalamasına bakman kafi.

suntor
Reply to  fikret cobanoglu
9 ay önce

nah iyi yaşıyordu. devlet mekanizmasının aşınan dişlileriydi onlar insana uygun bir sistem değildi bu. Asla değildir karıncaların sistemidir insana hiç bir şekilde uyumu yoktur. insanlık dışı yaşadılar bazı şeylere erişebilseler bile. böyle saçmalık olmaz kafanız yıkanmış bu abuk subuk şeylerde ve düşünme özürlü olduğunuz için de tabi görecek kapasite yok. Kapitalizm geldi diye değil ondan önce yedikleri halt yüzünden oldu bunlar. Kaçınılmazda. Hiç bir yerde böyle insanlık dışı bir sistem yürümedi zaten ama kör köperlerin göreceği yok bunun. Öyle bir dünyayı kimse istemez. insana uygun değil. sabah çalış akşam çalış, patronlar değil devlet alsın hepsi bu. çok daha iyi bir… Read more »

Vedat
1 yıl önce

Sovyetler varken, aç açıkta değillerdi, toplu taşıma araçları ücretsizdi, herkes sigortalıydı, yarın ne olacağım endişesi yoktu, şimdi demirin tuncuna, insanın piçine kaldılar.

Yarın bizler de Atatürk dönemini çok arayacağız ama elimize geçmeyecek.

Kapitalizm diye diye sefaleti getirdiler, işte böyyük amerigada halk sokaklarda Beyaz Saray çevresini dahi kuşatmışlar, halktır bu, canı yandımı Ak saray beyaz saray dinlemez.

Tozmik
1 yıl önce

Yok öle hazırlop dünya.ama başına gelenleride haketmedi.Ekonominin bozuk olduğu zamanlarda geçiyor.Daha doğrusu filmin bir yerinde bir replik var.Spoiler sayılmaz.SSCB zamanlarında ekonomimiz daha iyidi ayrıldıkta noldu şimdi daha kötü durumdayız diyor.Gerçektende ekmek alacak,otobüs bileti alacak paraları yok.SSCB’nin dağılması ayrılan ülkelerin hayrına değil zararına olmuştur diyen bir film..Böyle oluncada oradan kurtulmanın türlü türlü çarelerini arayan insan manzaralarına şahit oluyoruz.İzlenmeli..

suntor
Reply to  Tozmik
9 ay önce

tamamen yanlış ve bunak bir yorum bu. Bu sistem bu sonucu ister istemez doğuracaktı. Nereden girmişiz bu değişimi ve kurtulunması kaçınılmaz olan. dünyaya eklemlenemeyen sistemin içine hadisesidir olay. Patron ile devlet yer değiştiriyor hepsi o. Eşşek gibi çalıştırıyorlar herkesi tam bir kölelik sistemi sonra anca sağlık eğitim yiyecek barınma. karın tokluğuna eşşek gibi çalıştırdılar. bu sistemden insanların hayalleri olamaz, gelecek düşleri olamaz, kendilerine ait zamanları yeterli derecede olamaz, ailelerine çoluk çocuklarına yeterli zaman ayırmaları, kendilerini ve ailelerini yaşamaları mümkün olamaz. Köle gibi, eşşek gibi deyini yerindeyse çalıştırıldılar. Yem de kallavi idi neymiş efendim eşitlikmiş özgürlükmüş. O kadar çalışmanın karşılığı hayal… Read more »

suntor
Reply to  Tozmik
1 yıl önce

sen izle diyorsan izlenmemelidir o.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x