Asal Sayıların Yalnızlığı izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Asal Sayıların Yalnızlığı / The Solitude of Prime Numbers 2010 İtalya,Almanya,Fransa / Türkçe Altyazılı-

Matematiğin yalnız ve gizemli sayılarıdır asal sayılar, 1 ve kendilerinden başka tam sayı bölenleri yoktur.. Günümüzde de sırları tam olarak çözülemeyen bu sayılara benzer yaşamlar süren iki kız Mattia ve Alice de buna benzer bir ortak paydada buluşmaktadırlar.. İkisi de yalnızlığı seçmiştir, içine kapanıktır. Büyüdüklerinde ise, etraflarında birbirlerinden başka kimsenin onları anlayamayacağını öğrenirler... Paolo Giordano'nun ünlü kitabından alınan ve İtalya'nın prestijli ödüllerine layık görülen bu yapım; matematikteki asal sayılarla bağlantı kurulan 2 insanın yaşamını anlatıyor. Oldukça ilginç bir kurguya sahip olan dram-psikolojik türündeki bu yapım için yorumlarınızı mutlaka bekliyor; iyi seyirler diyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
9 yıl önce

up up up

filmden
9 yıl önce

zamanı çok olanlar için tavsiye ederim sevmem bu tarz filmleri nefret dahi ederim fakat gariptir filmde kendimi buldum

Serkan
9 yıl önce

Birincisi Mattia kız değil.
İkincisi bence güzel bir film…

komser
9 yıl önce

sakın izlemeyin

degetnroll
9 yıl önce

zaman kaybı!

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x