Yolda – Na Putu izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Yolda – Na Putu izle

Puanla:
0 / 10

-Yolda / On The Road (Na Putu) 2010 Bosna Hersek,Avusturya,Hırvatistan,Almanya / Türkçe Altyazılı-

Amar, içki bağımlılığı olan ve bu sebepten dolayı işinden atılmış birisidir. Luna ile uzun süredir birlikte olan Amar yeni bir iş bulabilmek için çabalar ve aşırı dinci bir topluluğa katılır. Bunlara katıldıktan sonra hayatı tamamen değişecek olan Amar, sevgilisi Luna'ya karşı da farklı tutum sergilemeye başlar. Bu durum daha da ciddiye gidince ilişkiler de değişecektir. Bosna Hersek'te geçen ve ilginç gerçeklerin anlatıldığı film, yeniden yapılanma içinde olan ülkedeki aşırı uçları ele alıyor. Aynı zamanda bir ilişkinin de anlatıldığı film için sizlerin de yorumunuzu bekliyor, iyi seyirler diyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cemile
9 yıl önce

camiide,cemaatin dinlediği dua ayet veya hangisiyse,hani cemeattan biri çıkıp okumaya başlıyor ya…nedir acaba kaçıncı ayet,ismi,adı sayısı lütfen..

besim
9 yıl önce

genç bir kızın kendi iradesiyle bir erkekle yaşaması sapıklık,ama imam nikahı yapıp 13 yaşındaki kızı yatağa atmak sapıklık değil.Tanrı bize cennette şarap akan nehirler vaat etmiş ama bu dünyada içmek niye haram olsun..Tüm dinlerde herşey erkeğin egemenliğini kutsuyor.Sadece kadınların bir erkeğin 4. karısı olmayı nasıl kabulleniyorlar anlamıyorum.

tahsin
10 yıl önce

dili almancamı arkadaşlar

kadir
10 yıl önce

KÖR”ebe” sen açılıp baktın kendi kokuşmuşluğunu güzellik olarak gördünde hakikatı söyleyenede tavsiyemi veriyorsun geri zekalı adına savaş denilen özünde katiamın sebebi yaşanan değil sadece ismi kalmış olan müslümanlığa olan tahammülsüzlük değilmiydi ahmak “ebe”

10 yıl önce

Film harika ama sonuna üzüldüm 🙁

ebe
10 yıl önce

ya bu efe bence hoşlandığı şeyleri sıralamış (: efe açıl aynada sen kendine. bak neler göreceksin,bak sen neymişsin

TİA
10 yıl önce

Beğendim….

haldun
10 yıl önce

sürekli donup duruyor.izleyemedim…

tamer
10 yıl önce

Öncelikle film çok kaliteli bir yapımdı. Arada bu gibi filmler izlemeye devam etmek istiyoruz. Admine teşekkürler. Film aslında her iki yaşam tarzının iyi ve yanlış yönlerini gayet iyi koymuş. Ülkemizde aynı şeyler yaşanmıyor mu? İnsanlar ateist ya da inançlı olabilirler. Önemli olan bunu abartılı bir şekilde yaşamaya çalışıp başkalarına dikta etmemeleri. Bosna’da yaşayanların kendilerine özgü bir kültürleri var. İslamı da ona göre yaşıyorlar. Bu en iyi şekilde bayramlaşma sahnesinde verildi. Türkiye’deki İslam yaşayış biçimiyle Mısır’da yaşanan İslami yaşayışın aynı olabileceği iddia edilebilinir mi? İslam burada tehlikeli bir unsurmuş gibi verilmedi. Sadece İslam’ı sapkın amaçlarla kullanmak isteyenler olabileceği vurgulanıyor. Bosna’da yaşanan… Read more »

zorba
10 yıl önce

Filmde Müslümanların ne kadar itici gösterildiğini görmüyor musunuz Allah aşkına! Hangi gözlerle izlediniz bu filmi? Nasıl bir vicdan var sizde de sayın Efe’yi suçluyorsunuz! Herşey açık değil mi? Ateist olmak, sürekli olarak içmek, sevişmek, orospuluk yapmak,… bütün bunlar olumlanırken Luna’nın ve çevresindekilerin gözüyle; yine Müslümanlar ise “vahhabi” izlenimi verilerek alçaltılıyor, küçümseniyor ve tehlikeli gösteriliyor. Oysa, öyle değil ki İslâmiyet! Filmde gösterildiği gibi değilki! Ama mesele şu: İslâm’ı ve Müslümanları olabildiğince korkunç ve tehlikeli göster ki, amaca ulaşılsın. 1994 yılını bilenler bilir; Bosna’da neler yaşandığını, hangi katliamlardan geçtiğini oradaki Müslümanların… Ben biliyorum ve şöyle haykırıyorum:
İnsaf! İnsaf! İnsaf!…

Metto Von Totto
10 yıl önce

Sayın Efe! Filmin verdiğini yazdığın mesajı nedense ben filmde görmedim?! Bana göre film oldukça objektif işlemiş müslümanları da. Aynı filmden ne kadar farklı iki anlam çıkarıyoruz!

Efe
10 yıl önce

Almanlar, Avusturyalılar, Hırvatlar ve başında bir Hırvat bulunan Bosna-Hersek Devlet Televizyonu bir araya gelmis, Bosna’lıların namaz kılmasının sakıncalı olduguna, dogru olanın ateistlik, ickicilik, orospuluk, esrarkeslik ve homoseksuellik olduguna iliskin film yapmislar. Bosnalılara da bunu seyrettirip uste de para kazanmışlar. Bosna soykırımınından evvel 50 sene boyle gevsettiler onları, sag kalanların da beynini boyle yıkıyorlar.

volkan
10 yıl önce

Filmde değişik bir konu işlenmiş iki kutup arasında sıkışan iki insan…Vakti olan haraketsiz filmlerden sıkılmayan kişiler için güzel bir film iyi seyirler…

k.k
10 yıl önce

ilginç bi yapım.. emeğine sağlı admin.. yavaş ilerleyen bi film ama iki farklı kültürün çatışması.. hepimizin kendine pay cıkarcağı bi durum.. şiddetle izlenilmesi ve üzeriiiiiinde objektif düşünülmesi gereken bi yapım.. saygılar

evren
10 yıl önce

vahabilerin bosnada aslında bütün balkanlarda yaptığı islami örgütlenmeyi anlatan bir film. dram yanında aslında politik bir içeriğe sahip.konuyu yakından bilenler yada yaşayanlar muhakkak farklı mesajlarda alabilir filmden. asla eğlencelik bir film değil. ama izlenmesini tavsiye ederim. ve vahabilerin tüm balkanlarda bosnada da olduğu gibi osmanlı ve türk izlerini silmek için mezarlarımızı yok ettiklerini de bir gerçektir.

hakan
10 yıl önce

ilk yorum yapan kişi olduğum için mutluyum..son zamanlarda seyrettiğim en anlamlı film.bu filmi iş olsun diye seyretmeyin.kendinizi de bir pay çıkarın..ben rusya da yaşıyorum…bu olayları birebir burda gördüm..yaşadım..

Metto Von Totto
10 yıl önce

İKİSİ DE HAKLI. BİZİM İÇİN DE CARİ BİR FİLM, GÜZEL BİR YAPIT.

giderbey
10 yıl önce

dram türünden hoşlanıyorsanız tavsiye edilir.
sade bir anlatım içinde çok uçuk sahneler barındırmayan.Bosna savaşı sonrası iki insanın hayatlarında ki izleri seyrediyoruz. 10/7

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x