Cengiz Han izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Cengiz Han izle

Puanla:
0 / 10

-Cengiz Han 2007 Rusya,Almanya,Kazakistan / TÜRKÇE DUBLAJ-

IMDB Puanı: 7.3/10 Tür: Biyografi, Dram, Romantik, Savaş, Tarih Yönetmen: Sergei Bodrov Oyuncular: Tadanobu Asano, Honglei Sun, Amadu Mamadakov, Khulan Chuluun, Aliya Müzik: Tuomas Kantelinen, Altan Urag Süre: 2 saat

Esugei Kağan dokuz yaşındaki oğlu Timuçin ile Moğol bozkırlarında Merkit boyuna gelin seçmeye giderler. Böylece Esugei Kağan Merkitlerle yıllarca süren düşmanlığa bir son verip barış sağlayabilecektir. Ancak Timuçin yolda dinlenmek için durdukları bir kabileden eşini seçer. Bu durum Merkitler ile yapılacak barışa engel olur. Genç Timuçin artık dünyanın yarısını ele geçirecek büyük komutan Cengiz Han olma yolunda ilerleyecektir... Bütün dünya tarihini ve demografik yapısını, ülkelerin sınırlarını ve içinde yaşayan insanları etkilemiş olan büyük imparatorluk Moğollar bu filmde konu ediliyor. Günümüz modern dünyasının kurulmasında da çok derin etkileri olan bu imparatorluk ve onun efsane komutanı Cengiz Han'ın biyografi filmini Vizyonfilmizle.Net olarak sizlerle paylaşıyoruz. 2008 yılında Oscar'a aday gösterilen yapım için mutlaka yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

PARTLI İZLEME SEÇENEĞİ:

PARTLI VİDEOLAR AÇILMAZSA , diğer izleme seçeneklerini (Vkontakte, Putlocker vb) kullanabilirsiniz.
BU SEÇENEK AKTİF DEĞİLDİR, DİĞERLERİNİ KULLANIN./OFFCBEEQ157C” width=”600″ height=”360″ frameborder=”0″ scrolling=”no”>

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
70 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
4 yıl önce

film ile ilgili yorum arıyorum herkez tarih dersi vermeye calısıyor,sizi gidi klavye entelleri 🙂

Borboleta
7 yıl önce

Hiç bir Türk soylusuna diğer kökendeki insanların kökenlerine küfür etmek yakışmaz Bende Arapları zerre kadar sevmem, sevmemiş olmamın sebebi de herkesçe ve milletçe zaten malumdur, kişisel bir mesele değildir,ancak küfür edemem,küfür Türk insanına yakışmaz,özellikle de Türkçü bir insana küfür yakışmaz,çünkü küfür denilen şey Türke düşman olanların Türkçülere düşman olanların mahsulüdür,Yüreği taa Altay’lardaki kardeşinin Yakutistanda,kerkükte güney azerbaycanda macaristanda bulgaristanda tataristanda ve tüm dünyadaki kardeşlerinin aşkı ile yanan Türk soylusuna küfür yakışmaz,Nihal Atsız Hocayı bir düşünün ,fikirlerini beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz ancak Atsız Hocanın Yüksek Ahlakı ülkemizde ileri gelen siyasal İslamcıların bile takdirini toplamış ,hatta şöyle demişlerdir > ” biz sözde siyasal… Read more »

7 yıl önce

Hepsini Okudum. Tarih dersi için teşekkürler.. Irkçılık yapmakda kendi benliğinde kendi soykırımını yapmak gibi birşey. Biz türkler gerçekten BARBARız. Lazım gerektiğinde BARBAR olmak lazım.

ATTİLA HAN
8 yıl önce

HÜLAGÜ HAN’ın arap halifesine yazdığı mektupta aynen şöyle yazıyordu…

BENN ORDUMLA BAĞDATA VE MEKKEYE GİRDİĞİMDE ÜZERİNE ÖYLE BİR GELİCEĞEMKİİ SENİ HAVADA BİR ARSLAN GİBİİ ÇARPACAĞAĞIM.

TANRININ NELER YAPABİLECEĞİN GÖRECEKSİN.

SONUÇ?

halifede dahil 800 000 den fazla arap HÜLAGÜ HAN’ın ordusu tarafından yokedildi.. bu inanılmaz bir şeydi..
CENGİZ KHNN HÜLAGÜ KHNN ve TİMUR HAN arapların TÜRKLERE uyguladıkları soykırımın intikamını kat be kat fazlasıyla aldılar araplardan. ATALARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ.

batuhan
8 yıl önce

admin… gerçekleri yazmama neden rahatsız oldunuz??… bugün soyca TÜRK olduğu halde arap milliyetçiliği yapanlar araştırsın bakalım TÜRKLER araplarla ilk nerde nasıl ve hangi şartlar altında karşılaşmışlar?… batı GÖKTÜRK KAĞANLIĞINA bağlı talkan ve curcan adlı TÜRK şehirlerinde yüz binden fazla TÜRK’ü kimler ve ne için katletti? bu gün CENGİZHANA VE HÜLAGÜNANA arap katliamı yaptılar diye konuşan laf atanlar bularıda öğrensinler. 680 730 yılları arasında horosanda neler olmuştu? araplar neden tarihle kültürle ilgilenmek dinsizlik kitapsızlıktır derler?… CENGİZ HAN ve HÜLA GÜ HAN arapların talkan ve curcanda yaptıkları TÜRK katliamlarının intikamını kat ve kat fazlasıyla aldılar araplardan. atalarımla gurur duyuyorum. ADMİN: HAKARET VE… Read more »

batuhan
8 yıl önce

ADMİN: HİÇ BİR IRKA, DİNE, vb BU SİTEDE FAŞİZAN VE HAKARET DOLU CÜMLELER KURAMAZ; KİMSEYİ AŞAĞILAYAMAZSINIZ. ARAPLARIN TÜRKLERE YAPTIKLARINI VE BUNUN SONUÇLARINI FAŞİZAN DİLLE ELEŞTİRMEK YERİNE MAKUL CEVAPLARLA YAPARSANIZ YAYINLANACAKTIR.

non
8 yıl önce

nickleri KAĞAN lı falan olan kişiler.devşirme falanmısınız? şamanmısınız yada? çözemedim.araplar neden köpek olsun onuda çözemedim.tarihte nasıl devlet olunurun dersini araplar vermiştir. barbar barbar konuşmayın.vikingten farkınız yok şu tavrınızla.Allah türkleri ezelden kutsamış? papaz diliyle konuşan 3 tane şaman türkü? ırkınız bu herhalde.Allah türkleri özel falan kılmamıştır arkadaşım.Allah kim cihad ederse ona nazar eder, Abbasi, Selçuklu, Osmanlı.Bayrak kimdeyse rütbe ondadır.bunun türklerin ayrıcalıklı olmasıyla ne ilgisi var.Süpermene bağlamayın hemen.Forum köşelerine gelipte saçmasapan yorumlar yazmayın Allah aşkına ya, insanları tahrik etmeyin.Millet buraya film izlemeye geliyor, elinde kılıç serseri serseri dolaşan insan görmeye değil, fazla gelen enerjinizi sokakta kılıç kalkan oynayarak harcayın.Yerindede olsam araplara veya… Read more »

tozmik
8 yıl önce

Benim için çok özel yeri olan bir filmdir.Kırgızistan’dan Tengri-Blue Heavens(Mavi Cennet)’de bakılabilir.

imareden
8 yıl önce

Huzeyfe çitil arkadaşım, o kadar yoruma üşenmeden cevap yazmışsın ama sıraladığın maddelerden yanlış olanların cevaplarını buraya yazıyorum ; Milliyetçilik yapmak herkesin kendi seçimidir, Osmanlı milli bir devlet değildi, çok uluslu bir devletti bundan dolayı ihaneti kendi devletlerine karşı yaptı bu adamlar Türklere karşı değil… 1. Moğollar kendilerine Türk’üz diyorlar bunu da Moğol Kitabet’leri adında moğol hanlarının birbirlerine devrettiği hanlık mirasları arasında yer aldığı tarihçilerimizce bilinir ayrıca internette araştırırsan kolaylıkla bulabilirsin… 2. dediğin doğru yorum yok… 3.Kürtler son 30 senede değil Osmanlı’nın Yavuz Sultan Selim döneminden beri başına dert olmuş bir topluluk, bunu da az biraz araştırırsan rahatlıkla internette bulabilirsin… 4.Savaşlar… Read more »

erdogan
8 yıl önce

kürdistanın medlerzamanı birbaşka oyıllarda iranın yeri kürtler mezhepleriydi

Hasan sabbah
8 yıl önce

Arkadaş bu ne biçim film ya.. belgesel gibi bişey olmuş bu, adam sürekli konuşuyor altyazı bile geçmiyor .. ilk başta sevinmiştim birde cengizhanın filmini buldum diye ama tırt…

mustafa dikici
8 yıl önce

isimleriniz guzel arkadaşlarda cengiz han türk değil

manuel
8 yıl önce

3. parttan sonrası yok admın ılgılenrmısn

Huzeyfe çitil
8 yıl önce

BATUHAN GÖKTÜRK: bi sayfa yorum yapmışsın içinde iki kelamlık bilgi yok. 1. yanlış türk mogol imparatorlugu die bişi yok. bunlar uydurma şeyler. 2. yanlış arabların bi kısmı ihanet etmiş olabilir.bununla 600 yılık bir tarihi silemezsin. 3. kürtlere ne olduda son 30 yıldır. devlete kursun sıkmaya başladılar. 600 yıllık tarşhte bi kürt ayaklaması bile yok savasmadan osmanlı devletine katılan tek millet. 4. savaslar türkler arasında oluyo. bu demek degildirki tüm savastıgın düşman karaman ogullarıda türk ama osmalıya cok savastı. anadolu beyliklerinin hepsine osmalı son vermedimi nasıl verdi savaşarak. 5. arapların ihaneti kadar bizimde onlara ihanetimiz var. 6.eger müslümanım diyorsan mülümanlıkta iki… Read more »

RedLive
9 yıl önce

izleme seceneklerinde bir problem var sanırım.partlı sistem taraftarıyım. 🙂

BATUHAN GÖKTÜRK
9 yıl önce

öncelikle filim güzeldi ama büyük kağanı daha çok savaş sahnelerinde görmek isterdim.. diğer yandan been oğuz kardeşimin yorumuna katılıyorum bugün tarihi bildğini zannedenler aslında trihte olp bitenlerden bihaberdirler. been mehmet alptuğ adındaki kişiye tarih bilgisi varsa şunu sormak istiyorum bundan 8o yıl öncesinekadar gök renkli kurt başlı bayrağını bilmediğimiz göktürk imparatorluğu kimler tarafından yıkıldı? .. söyliyim… emeviler döneminde arap köpeklerinin saldırıları yüzünden arapların din aracılığıyla dünya egemenliğini sağlama yolundaki uğraşları bu döneme denk gelir. sonraları islamın Türklere nasıl getirildiğ artık herkesçe olmasada Türk dünyasının bir bölümü bunu biliyor… ve arap köpeklerinin osmanlıya ihanetleri… bugün güney azerbaycan kimin işgali altında? ..… Read more »

KRL
9 yıl önce

insanlar neden ırkçılık yapar anlamam burda tüm araplara veya başka herhangi bir ırka köpek deyip hakaret etmekle elinize bişiy geçmez bunu anlamıyosanız …. kendi çapınızda tarihten bahsetmişsiniz azcık tarih bilseydiniz söylediklerinizin yanlış oldugunu bilirdiniz ama bi b*k bilmediğiniz için… neyse film güzeldi izlemelisiniz başarılı bi yapım.

Mehmet Alptuğ
9 yıl önce

Allh akıl fikir versin. Siz Türklere de Kürtlere de Araplara da kurban olun. Boş kafalı serseriler

TÜRK ŞAMANLARI
9 yıl önce

OĞUZ KÜRŞAD KARDEŞİM AZINA SAĞLIK yaşadığımız şu saçma günlerde Yüce Türk ırkının nerden geldini göremeyenlere cvp olsun Allah bizi ezelden kutsamış ,yedi cihana hükmetmişiz C engiz han ve digerleri bizim ırkımızdır batılıların yazdıgı tarihle kendimizi bilemeyiz, ne yazıktır ki arap ların ve diger milletlerin tarihini kendi tarihimiz sayanlar ve bunu ulkemızde anlatanlar ve yandas toplayanlar var goruldugu gıbı bu gibi tum yapılanmaları hakkı mahşeri Turk ırkı elbet yok etmesinide bilir yuce Atamızın dedıgı gibi ne mutlu Türküm diyene saygı deger basbugumuz sen kalkta biz olelim ugruna yeterki vatan sagolsun ırkımız yeniden hakettigi degeri bulsun Allah yardımcımız olsun

70
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x