BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Oyuncu: acımasız işadamı Terry Benedict'in ulaşılamaz Las Vegas kasasındaki her kuruşu çalarak

 • Yorum Sayısı:7
  Ocean’s Twelve Film izle Yapım Yılı: 2004 IMDB: Yönetmen: Süre: 2 saat 5 dk
  Oyuncular: Brad Pitt, Bruce Willis, Matt Damon, George Clooney, Julia Roberts

  Danny Ocean ve iş bitirici Rusty Ryan'ın başını çektiği , yankesici Linus Caldwell , patlayıcı uzmanı Basher Tarr ve kasa hırsızı Frank Catton'tan oluşan ekibinin, acımasız işadamı Terry Benedict'in ulaşılamaz Las Vegas kasasındaki her kuruşu çalarak, tarihin en cüretkâr ve kârlı soygununu gerçekleştirmesinden bu yana 3 yıl geçti.
  Ocean'ın ünlü ekibi 160 milyon dolarlık vurgunu paylaştıktan sonra, düzgün, gözlerden uzak ve yasalara uygun yaşamaya çalışır... ama, bunu sürdürmek oldukça zordur.
  Biri, Bir Numaralı Kural'ı ihlal ederek, onları Benedict'e gammazladığında, düzgün yaşamak bir seçenek olmaktan çıkar. Benedict 160 milyon dolarını, faiziyle birlikte geri istemektedir; yoksa kötü olacaktır.
  Ve, çetenin de çarçabuk keşfettiği gibi, Ocean'ın Onbiri'nin peşindeki tek güçlü kişi Benedict değildir. (alıntıdır).
  Filmin 2. serisi ile Türkçe Dublajlı olarak devam ediyoruz. Gelmiş geçmiş en iyi soygun, gerilim, komedi filmlerinden biri olan Ocean's serisinin bu 2. filmi ile sizleri baş başa bırakıyor ve iyi seyirler diyoruz.
  Oyuncular: acımasız işadamı Terry Benedict'in ulaşılamaz Las Vegas kasasındaki her kuruşu çalarak,Bir Numaralı Kural'ı ihlal ederek,Brad Pitt,Bruce Willis,bunu sürdürmek oldukça zordur. Biri,çetenin de çarçabuk keşfettiği gibi,düzgün,düzgün yaşamak bir seçenek olmaktan çıkar. Benedict 160 milyon dolarını,faiziyle birlikte geri istemektedir; yoksa kötü olacaktır. Ve,George Clooney,gerilim,gözlerden uzak ve yasalara uygun yaşamaya çalışır... ama,Julia Roberts Danny Ocean ve iş bitirici Rusty Ryan'ın başını çektiği,komedi filmlerinden biri olan Ocean's serisinin bu 2. filmi ile sizleri baş başa bırakıyor ve iyi seyirler diyoruz.,Matt Damon,Ocean'ın Onbiri'nin peşindeki tek güçlü kişi Benedict değildir. (alıntıdır). Filmin 2. serisi ile Türkçe Dublajlı olarak devam ediyoruz. Gelmiş geçmiş en iyi soygun,onları Benedict'e gammazladığında,patlayıcı uzmanı Basher Tarr ve kasa hırsızı Frank Catton'tan oluşan ekibinin,tarihin en cüretkâr ve kârlı soygununu gerçekleştirmesinden bu yana 3 yıl geçti. Ocean'ın ünlü ekibi 160 milyon dolarlık vurgunu paylaştıktan sonra,yankesici Linus Caldwell

  -Ocean's Twelve 2004 ABD / Türkçe Dublaj-

  Sinemalar.com Puanı: 8.0/10 IMDB Puanı: 6.0/10 Yapım: 2004 ~ ABD, Avustralya Tür: Gerilim, Komedi, Suç Yönetmen:Steven Soderbergh Senaryo: Jack Golden Russell, George Clayton Johnson Yapımcı: Jerry Weintraub Görüntü Yönetmeni: Steven Soderbergh Müzik: David Holmes Süre: 2 saat 5 dk Oyuncular: Brad Pitt, Bruce Willis, Matt Damon, George Clooney, Julia Roberts Danny Ocean ve iş bitirici Rusty Ryan'ın başını çektiği ,…