BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Yönetmenler: Bill Corless

 • Yorum Sayısı:8
  Rundown Film izle ,,, Yapım Yılı: 2003 IMDB: Yönetmen: R. J. Stewart Yapımcı: Kevin Misher,Marc Abraham,Bill Corless Süre: 1 saat 44 dk
  Oyuncular: The Rock (Dwayne Johnson) (Beck) , Seann William Scott (Travis) , Rosario Dawson (Mariana) , Christopher Walken (Hatcher) , Corey Large (Danny) , Jon Gries (Harvey) , Jeff Chase (Kambui) , Ewen Bremner (Declan)

  Ülkemizde gösterime girmemiş olan, ancak aksiyon filmler dalında isminden çokça söz ettiren, Peter Berg'in yönetmenliğini üstlendiği bu filmde, Dwayne Johnson başrolde ve mükemmel bir performansa sahip. Seann Scott da aynı şekilde bütünleyici bir oyunculuk sergilemiş.
  Filmde, bir mafya lideri tarafından kiralanan Beck (The Rock), bu liderin arkeolog oğlunu Amazon ormanlarından sağ salim kurtarıp, eve getirmekle görevlidir. Bu sırada, mafya liderinin oğlunun, Brezilya'da bir kasabada çok değerli bir maden için araştırma yaptığını öğrenir ve O'nun yanından bir an bile ayrılmaz. Bu sırada, kasabada bulunan zorba bir zenginle başları belaya girecek ve hem eğlenceli hem de bol bol aksiyon dolu anlar başlayacaktır.
  Konusu bu şekilde ilerleyen, çok başarılı bir aksiyon filmi olduğuna şüphe yok. Sizler de mutlaka izlemelisiniz diyor ve yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler.
  Oyuncular:

  -The Rundown 2003 ABD / Türkçe Altyazılı-

  IMDB Puanı: 6.6/10 Tür: Aksiyon, Komedi, Macera, Suç Yönetmen: Peter Berg Senaryo: James Vanderbilt, R. J. Stewart Yapımcı: Kevin Misher, Marc Abraham, Bill Corless, Karen Glasser Görüntü Yönetmeni: Tobias A. Schliessler Müzik: Harry Gregson-Williams Süre: 1 saat 44 dk Oyuncular: The Rock (Dwayne Johnson) (Beck) , Seann William Scott (Travis) , Rosario Dawson (Mariana) , Christopher Walken (Hatcher) , Corey…