BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Yönetmenler: Robin Le Chanu

 • Yorum Sayısı:17
  Ocean’s 13 Film izle ,,, Yapım Yılı: 2007 IMDB: Yönetmen: Gregory Jacobs,Bruce Berman,David Levien Yapımcı: Susan Ekins,Robin Le Chanu,Frederic W. Brost Süre: 1 saat 56 dk
  Oyuncular: Brad Pitt, Al Pacino, Matt Damon, George Clooney, Andy Garcia

  Danny Ocean (George Clooney) ve çetesinin bugüne kadarki en hırslı ve riskli kumarhane soygunlarını gerçekleştirmeleri için tek bir neden olabilir: Kendilerininkini korumak.
  Acımasız kumarhane sahibi Willy Bank [Banka] (Al Pacino) Ocean'ın ilk çetesinden Reuben Tishkoff'a (Elliott Gould) oyun oynayınca, Danny ve çetesi bir kez daha bir araya gelir ve "Bank"ı soyup soyamayacaklarını görmek isterler.
  Eski kadroya ek olarak Al Pacino da bu filmde yer alıyor ve müthiş soygun serisi tüm hızla devam ediyor. Ocean'nın (ünlüler) çetesi yine iş başında ve son derece eğlenceli, sürükleyici bir suç-komedi-macera üçlemesi sizleri bekliyor. Ocean's 14 çıkar mı bilinmez ama bu filmi izlemeyenler varsa kesinlikle tavsiye ediyor ve iyi seyirler diyoruz.
  Oyuncular: Matt Damon,Al Pacino,Brad Pitt,George Clooney

  -Ocean's Thirteen 2007 ABD / Türkçe Dublaj-

  IMDB Puanı:7.0/10 Sinemalar.com Puanı:7.5/10 Tür: Dram, Gerilim, Komedi, Suç Yönetmen: Steven Soderbergh Senaryo: Brian Koppelman, David Levien Yapımcı: Susan Ekins, Bruce Berman, Robin Le Chanu, Frederic W. Brost, Gregory Jacobs, Jerry Weintraub Görüntü Yönetmeni: David Levien Müzik: David Holmes Süre: 1 saat 56 dk Oyuncular: Brad Pitt, Al Pacino, Matt Damon, George Clooney, Andy Garcia Danny Ocean (George Clooney) ve…