BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Yönetmenler: Silvia Rossi

 • Yorum Sayısı:22
  Kışkırtma Film izle – Trasgredire 2000 , Yapım Yılı: IMDB: Yönetmen: Silvia Rossi,Massimiliano Zanin Süre: 1 saat 32 dk

  Kışkırtma - Trasgredire (Türkçe Dublaj) +18


  Gondollar şehri Venedik'te yaşayan 20 yaşındaki seksi Carla, erkek arkadaşı Matteo’nun kendisini görmeye gelmesini beklemektedir. Carla, Matteo için bir apartman dairesi aramaktadır. Bu arama sırasında tanıştığı emlakçı Maria, Carla’nın karşı koyamayacağı bir şekilde, ona olan cinsel ilgisini ifade eder. Matteo, içinden gelen bir sesle olanları tahmin eder ve Londra gezisini iptal eder.
  Carla, Matteo’nun kendisinden ayrılmasına, Maria’nın eski kocası Mario’yla yakınlaşarak tepki verir. (Burda neden Maria'nın kocasına askıntı olduğunu anlamış değilim).Maria, Carla’yı çılgın bir Londra partisinde değişik oyunlara dahil eder. Matteo, şüphelerine rağmen Carla’yla Londra’da buluşmaya karar verir. Oldukça dramatik bir şekilde yaptıklarını itiraf ederler ve Matteo, kıskançlığının etkisiyle Carla’yı daha tutkuyla istediğini anlar.
  İnanılmaz seksi bir kadın oyuncu ve klasizm yanlısı bir konu daha karşımızda. Film erotizmin doruklarında gezintiye davet ediyor. Vizyonfilmizle.net olarak iyi seyirler dileriz. Yorumlarınızı bekliyoruz.
  Oyuncular:
  Sinemalar.com Puanı: 6.2/10 IMDB Puanı: 5.6/10 Yapım: İtalyan Tür: Dram, Komedi Yönetmen: Tinto Brass Senaryo: Tinto Brass, Silvia Rossi, Massimiliano Zanin, Nicolaj Pennestri Müzik:Pino Donaggio Süre:1 saat 32 dk Kışkırtma - Trasgredire (Türkçe Dublaj) +18 Gondollar şehri Venedik'te yaşayan 20 yaşındaki seksi Carla, erkek arkadaşı Matteo’nun kendisini görmeye gelmesini beklemektedir. Carla, Matteo için bir apartman dairesi aramaktadır. Bu arama sırasında…